O mnie

Jestem pedagogiem, logopedą dyplomowanym i neurologopedą z certyfikatami Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Koncentruję się na pomocy profilaktyczno-terapeutycznej dla dzieci i młodzieży z zaburzeniami artykulacyjnymi, zaburzeniami w komunikacji werbalnej oraz z trudnościami w czytaniu i pisaniu. Od kilku lat współpracuję z placówkami edukacyjnymi, prowadzę terapię indywidualną oraz terapię zdalną online.

Moja praca jest dla mnie pasją. Nieustannie się dokształcam, wykorzystuję nowatorskie, spersonalizowane metody docierania do zasobów każdego człowieka i najnowsze technologie. Zależy mi na tym, aby dobrze i skutecznie prowadzić terapię logopedyczną i neurologopedyczną dla moich pacjentów w Poznaniu i nie tylko. Każda diagnoza poprzedzona jest dokładnym wywiadem, a terapia uwzględnia indywidualne potrzeby pacjenta.

Dysponuję w pełni profesjonalnym zapleczem pomocy terapeutycznych, specjalistycznym sprzętem logopedycznym oraz wyposażeniem multimedialnym. Jestem entuzjastką komunikacji bezpośredniej i propagatorką kultury żywego słowa.

Jeśli szukają Państwo dla swojego dziecka doświadczonego, skutecznego, dobrego logopedy lub neurologopedy w Poznaniu – prowadzącego terapię online – zachęcam do kontaktu. Zachęcam do zajęć online, dzięki którym oszczędzają Państwo czas i mają możliwość kontaktu ze mną z każdego miejsca.

 

Certyfikaty wybranych szkoleń i warsztatów